Życzenia urodzinowe i imieninowe

Wysyłanie życzeń urodzinowych i imieninowych przez internet

Wiele osób w dzisiejszych czasach korzysta z internetu. Jest on bowiem bogatym źródłem informacji. Ponadto, umożliwia kontakt z innymi użytkownikami. Nie trzeba wymieniać zalet płynących z używania internetu. Zna je prawie każdy, gdyż grono użytkowników internetu jest bardzo duże i ciągle się powiększa. Zwłaszcza jeżeli używamy internetu na co dzień warto spróbować wysłać komuś e-kartkę. Jest to kartka wygenerowana przez system, z pomocą użytkownika. Nie wymaga jednak zalogowania. Wystarczy, że wejdziesz na stronę oferującą tego typu rozwiązania i znajdziesz kartkę idealną na okazję, której potrzebujesz. Dostępne są kartki na różnego rodzaju okazje. Od świąt, po urodziny i imieniny. Możesz również wysłać komuś kartkę przez internet bez większej okazji. Po prostu wpisujesz w treści „dla kochanej przyjaciółki” lub wybierasz z dostępnych możliwości. Wybór jest zwykle dość szeroki, od kartek spersonalizowanych, dla mamy, taty, córki itp. Do kartek na specjalne okazje, typu rocznica ślubu, chrzciny czy wesele. Tego rodzaju sytuacje są doskonałe do wysłania kartki przez internet. Oczywiście jeżeli uczestniczysz w jakiejś uroczystości osobiście nie potrzebujesz wysyłać e-kartki. Jeżeli jednak tak nie jest, bo z jakiegoś powodu nie może Cię być, to jest to właśnie doskonała okazja do wysłania kartki przez internet. Obdarowana nią osoba poczuje, że o niej pamiętasz.

E-kartki łatwe do zrobienia

Serwisy internetowe proponujące wysyłanie kartek z życzeniami przez internet zostały tak skonstruowane, aby jak najbardziej ułatwić stworzenie tych kartek. Otóż zazwyczaj w pierwszej kolejności wybierasz okazję lub osobę dla której ma być dana kartka. Wtedy system podsuwa Ci dostępne rozwiązania i możesz wybrać to które najbardziej Ci odpowiada. Kartki są bardzo różne od tych przepełnionych wzorami i kolorami, po bardzo proste, minimalistyczne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli nie wiesz jaki gust ma adresat, albo wybierz to co podoba się Tobie, albo coś uniwersalnego. Dzięki temu wiesz, że obdarowana osoba nie będzie rozczarowana. Aby wykonać e-kartkę wystarczy wypełnić pole adresat czyli wpisać np. imię lub ksywkę oraz wybrać treść życzeń. Na rynku istnieją także serwisy proponujące rozwiązania z samodzielnymi wpisywaniem treści. Jest to dobra okazja do tego, by nawiązać do jakiejś sytuacji lub napisać coś konkretnego, co określa daną osobę. Dzięki temu, adresat życzeń z pewnością będzie zadowolony z naszej inicjatywy. Wciąż jest to coś nowego, dlatego osoby obdarowane e-kartkami zazwyczaj są mile zaskoczone. Warto z tego skorzystać, by sprawić komuś radość. Jeśli chcesz wysłać kartkę z życzeniami to proponujemy serwis wyslij-zyczenia.pl

Czy wysłanie e-kartki imieninowej ile kosztuje ?

Nie należy mylić wysyłania e-kartki z wysyłaniem tradycyjnej kartki za pomocą internetu. Ta pierwsza to kartka wygenerowana przez system, jest dostępna tylko w sieci, nie można jej rzeczywiście dotknąć. Jest ona wysyłana drogą mailową, więc do jej przesłania nie trzeba znać adresu zamieszkania odbiorcy. Natomiast ta druga, to tradycyjna karta papierowa, wypełniana na polecenie klienta i wysyłana zwykłą drogą pocztową. Do jej przesłania już potrzebna jest znajomość adresu zamieszkania odbiorcy. Ponadto, wysłanie tradycyjnej kartki drogą internetową nie jest darmowe. Zwykle kosztuje kilka złotych. Natomiast wysłanie e-kartki nie przewiduje pobierania żadnych opłat. Dzięki temu wiele osób korzysta z tego rozwiązania, choć wciąż jest ono mało spopularyzowane. Większość osób po prostu w ogóle nie wysyła kartek lub wręcza osobiście tradycyjne kartki papierowe. Jednakże warto spróbować czegoś nowego i wysłać komuś e-kartkę. Może akurat przypadnie nam to rozwiązanie do gustu i będziemy częściej z niego korzystać?

Categories: Telefony

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *